BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dievų maistas-žalias,gyvas maistas

Gyvas maistas(row food)- tai maistas neapdorotas termiškai ir chemiškai.Jo paruošime nėra dedama žmogaus sveikatai kenksmingų priedų.Tokių kaip skonio stpriklių(E621-mononatrio glutonatas-baisus nuodas!!!) konservantų,neaiškios kilmės maisto papildų.

Jei yra poreikis apdoroti maisto produktus termiškai,naudojama temperatūra neaukštesnė nei 46 laipsniai (115F). Tokiu būdu gaminant,maiste pavyksta išsaugoti naudingas žmogaus organizmui medžiagas(vitaminus,enzimus,chlorofilą,antioksidantus ir kt.)

Verdant,kepant aukštesnėje nei 46laipsniai,naudingosios maisto sąvybės žūsta arba jų lieka labai mažai.Organizmas nuolat badauja negaudamas šių gyvų medžiagų ir jaučia nuolatinį alkį,nesotumą,sutrinka virškinimas ir jaučiami įvairiausi negalavimai.Po kurio laiko maitinantis termiškai apdorotu maistu organizmas ima sirgti.Pasireiškia įvairaus pobūdžio alergijos,kurios priežastis yra disbakteriozė ,acidozė ir kasos liaukos disfunkcija.

TAIGI-ŽMONĖMS NĖRA SAKOMA APIE TIKRAS ALERGIJOS PRIEŽASTIS!!!

Tuo pačiai teko įsitikinti,kai mano devynmečiui sūnui atsirado labai didelė alergija.Sūnaus kojos buvo nuolat išbertos(panašus bėrimas kai žvynėlinės)Aplankėme ne vieną įstaigą,ne pas vieną specialistą mynėme koridorius…Tačiau skiriami vaistai ir kremai-tai tik būdas užgesinti pasekmes o nepriežasties šalinimas.Tad kibau į darbą pati ir ėmiau nuosekliai sekti.Pasirodo,bėrimas ima ryškėti kai maiste ar prieskoniuse yra skonio stipriklio-mononatrio glutonatasE621!!! Žinoma ir be stipriklių mokyklose vaikai gauna tik termiškai apdorotą maistą,jau nekalbu kiek visokiausių E ir brudų dedama į maistą. Beje šio stipriklio yra praktiškai visur(visose dešrose,salotose,mišrainėse,prekybų centruose visa produkcija kepama naudojant šį nuodą).Netgi taip lietuvių pamėgtuse prieskoniuse”Santa Marija”. Pasidomėjau apie E621.Pasirodo-jis išryškina maisto skonį ir po to žmogus tampa priklausomas, nuolat nori šių produktų.Tai-buitinė narkomanija.Rašau griežtokai,bet iš tikro metas visiems labai susirūpinti tuo,ką mes patys ir mūsų vaikai valgome.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Dievų maistas-žalias,gyvas maistas”

  1.   antanis rašo:

    Grazinai,
    kas Jus paskatino dalyvauti sveikatinimo projekte?Priimkite ir mane
    suazelgofje@gmail.com

Rašyk komentarą