BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2009

Gerti sultis sveika

2009-07-31

Turiu mėgstamą vietelę Vilniuje:) Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Želmenų sultys

2009-07-31

Želmenų sultys - tiesiog privalomas geros savijautos elementas.
Janina Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Gyvenimo turinys

2009-07-31

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Sunki našta be cukraus…

2009-07-31

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Smegenų KATASTROFA

2009-07-30

Gerovės laikas-mes sočiai valgome.mums nebereikia diena iš dienos sukaupus visas jėgas dirbti dėl duonos kąsnio.Mums nebereikia toli vaikščioti-šalia Maxima-Mama,Iki- Tėtis,Rimi-tetulė.Važinėjame automobiliais,autobusais…Puiku-kad viešpatauja taika ir gerovė,tačiau žmogus valgo taip pat kaip ir tada,kai dirbdavo sunkiausius darbus.Mes valgome baltyminį maistą,nes galime sau leisti tokią prabangą.Mes mėgaujamės gyvenimu vartodami nervų sistemos stimuliatorius:tabaką,alų,saldumynus,vyną,kavą ,arbatą…Kaip tik šie produktai labiausiai kalti dėl rūgščių,kurios užtvindė mūsų organizmą. Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

BALTASIS NUODAS

2009-07-28

Hipoglikemija. Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Acidozės ir disbakteriozės atsiradimas organizme

2009-07-28

Acidozės paaiškinimas Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

TEISINGOS MINTYS

2009-07-27

Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Dievų maistas-žalias,gyvas maistas

2009-07-27

Gyvas maistas(row food)- tai maistas neapdorotas termiškai ir chemiškai.Jo paruošime nėra dedama žmogaus sveikatai kenksmingų priedų.Tokių kaip skonio stpriklių(E621-mononatrio glutonatas-baisus nuodas!!!) konservantų,neaiškios kilmės maisto papildų.

Jei yra poreikis apdoroti maisto produktus termiškai,naudojama temperatūra neaukštesnė nei 46 laipsniai (115F). Tokiu būdu gaminant,maiste pavyksta išsaugoti naudingas žmogaus organizmui medžiagas(vitaminus,enzimus,chlorofilą,antioksidantus ir kt.)

Verdant,kepant aukštesnėje nei 46laipsniai,naudingosios maisto sąvybės žūsta arba jų lieka labai mažai.Organizmas nuolat badauja negaudamas šių gyvų medžiagų ir jaučia nuolatinį alkį,nesotumą,sutrinka virškinimas ir jaučiami įvairiausi negalavimai.Po kurio laiko maitinantis termiškai apdorotu maistu organizmas ima sirgti.Pasireiškia įvairaus pobūdžio alergijos,kurios priežastis yra disbakteriozė ,acidozė ir kasos liaukos disfunkcija.

TAIGI-ŽMONĖMS NĖRA SAKOMA APIE TIKRAS ALERGIJOS PRIEŽASTIS!!! Skaityti toliau [...]

Rodyk draugams

Labas pasauli!

2009-07-27

BLOGas.lt sveikina prisijungus prie blogerių bendruomenės. Tai pirmas tavo įrašas. Gali jį redaguoti arba ištrinti. Sėkmingo bloginimo!

Rodyk draugams