BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

BALTASIS NUODAS

Hipoglikemija. Kaip ji išsivysto? Žmogus,turintis potraukį saldumynams,stengiasi suvalgyti ką nors saldaus.Tada organizmas gauna eilinę cukraus dozę(narkotiko),kurioje nėra jokių mikroelementų,nei vitaminų,nei mineralinių medžiagų,jokios gyvos energijos,kuri yra taip reikalinga.Tada pakyla cukraus lygis kraujyje,kasos liauka išskiria insuliną.Tačiau kasos liuka ne visada pataiko išsikrti reikalingą kiekį,tad insulino išskiriama per daug.Tad atliekamas insulinas ir toliau dirba savo darbą-cukraus kiekis sumažėja kraujyje,o dažnai jis ir taip yra per mažas-atsiranda hipoglikemija-PAŽEIDŽIAMOS SMEGENŲ LĄSTELĖS.Štai tada ir pasireiškia hipoglikemijos sukelti psichologiniai ir centrinės nervų sistemos sutrikimai. Ko pasekoje-vaikai elgiasi nepaaiškinamai,tampa dirglūs,nenuoramos,užsispyrę,sunkiai sukalbami,sunkiai geba koncentruoti dėmesį ir priimti informaciją. Jei šie procesai nuolat kartojasi-žmogus nuo pat ryto jaučiasi pavargęs ir prislėgtos nuotaikos,jo kasos veikla sutrikusi,atsiranda disbakteriozė ir kiti nemalonūs negalavimai.Galų gale,kasos liauka visiškai nustoja išskirti insuliną.Tada ir prasideda CUKRALIGĖ. Mums reikalingasis cukrus yra vaisiuose ir uogose,meduje.Hipoglikemija neišsivysto,jei pakeisime natūraliu saldumu.Be to,vaisiai ir daržovės yra tarpininkai tarp mūsų ir saulės.Su jais mes gauname ir kosmoso gyvąją energiją,kuri palaiko ir harmonizuoja mūsų biolauką.

Mažiems vaikams-hipoglikemija gali būti  rimtų smegenų veiklos sutrikimas priežastimi.Taip pat, šizofrenijos,epilepsijos ir agresyvaus algesio priežastimi.Hpoglikemija-viena iš priežaščių,kodėl šiuolaikiniai vaikai tokie chaotiški(net debilū),depresyvūs,verksmingi,nelaimingi,nervingi ,agresyvūssu sadistiniais elementais.Tačiau retai visa tai yra siejama su maitinimo klaidomis.Kasos liaukos vidinės dalies pažeidimas gali sukelti net kriminalinį susierzinimą.Valgymo metu Tėvai maitina vaikus miltiniais patiekalais.Dažnai juos”palepina”cukraus gaminiais.Kaip dažnai vyksta tokios scenos;kai Tėvai pataikaudami vaiko kaprizams,kad būtų ramus pakiša “narkotikų”-saldumynų.Tai liudija,kad vaikas be saldumynų negali gyventi,ir tai pirmasis požymis,kad vaikas jau tapo buitiniu narkomanu. 

Hipoglikemija gali būti įgimta.Jeis saldumynų troškimas būdingas būsimai mamytei,tai vaikas bus paveldėjęs visus šiuos polinkius ir nukrypimus.Jis jau gimęs verks ir reikalaus cukraus.Nustos vekrti gavęs cukraus.

KAIP GYDYTI HIPOGLIKEMIJĄ:

KARTUS, RŪGŠTUS, AŠTRUS! Atmesite rafinuotas medžiagas.Vartoti ląstelieną turinčias medžiagas.Valgyti daug daržovių,uogų,vaisių,medaus.Gerkite sultis tik natūralis.Jokių koncervuotų sulčių-tada geriau tyrą vandenį.Gerkite dauga vandens.Pasigaminkite-žaliųjų kokteilių.Į vasių mišinį įdėkite žalių špinatų,vaistinių žolių,ar tiesiog tai vadinamų daržo piktžolių,kuriose yra gausu gyvybės,chlorofilų,gyvųjų enzimų.Apie tai parašysiu atskirą temą:) Viskas mūsų rankose ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “BALTASIS NUODAS”

  1.   KitokiaFeja rašo:

    Perskaiciau su susidomejimu ir kramtudama riesutu chalvos batoneli. Taip, as saldumynu narkomane ir jau daugiau nei 20 metu tokia. Tevas juokauja, kad mano sirdi lengviausia nupirkti saldainiais :)

    Siaip idomus niuansas. Mano mama niekad neturejo pomegio saldumynam. Gali buti saldumynu kalnai ir jai vienodai. Vienintelis laikas kai ji beprotiskai norejo riesutu ir saldumynu, tai kai laukesi manes. Kaip vaikas vogdavo nuo stalo saldainius sveciuose, o namuose litrais kapojo uogiene uzsikasdama riesutais (now it’s my style). Po gimdymo vel nebenori. Idomu kodel… Gal polinkis saldumynams kur nors musu genuose egzistuoja? Nes mano mociutei (is tecio puses) geriausia dovana visais laikais buvo saldainiu kilogramas :) Ir kodel vieni visa gyvenima misdami beveik vien saldainiais neserga cukralige, o kiti serga?

Rašyk komentarą