BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Acidozės ir disbakteriozės atsiradimas organizme

Acidozės paaiškinimas-apsinuodijimas neorganinėmis rūgštimis,kurios atsiranda iš druskos,cukraus,mėsos buljono,baltų kvietinių miltų,kavos ir acto.Būtent šios rūgštys sukelia rūgštingumą kraujyje ir seilėse,kurios kenkia dantims.Tai nėra organinės vaisių rūgštys,kaip skelbia TVreklamoje papirkti dantų gydytojai.

Baltojo cukraus galutinis irimo produktas yra alkoholis ir actas! Todėl žmonės tampa priklusomi nuo jų.Ypatingai vaikai.Tai-buitinė narkomanija.Balti miltai organizme virsta cukrumi,o iš jų gaunamas alkoholis ir actas,kurie sutrikdo kraujo gamybą,pažeidžiakraujagysles,ardo nervinesir smegenų ląsteles,griauna imuninę sistemą,skatina priklausomybę,žarnyno trakto disbakteriozę ir kraujo acidozę.

Cukrus ir baltieji miltai sukelia disbakteriozę,acidozę ir kenkia kasos liaukai Ko pasekoje prasideda alergija,astma,įv.odos ligos,parkinsono liga,diabetas,venų opos ir t.t.Net 150 ligų,kurių didžioji dalis yra laikomos nepagydomomis,nes niekas NEKALBA apie jų atsiradimo tikrąją priežastį.

Kas keisčiausia,kad nei viena organizmo ląstelė,nei vienas organas nereikalauja cukraus ir baltųjų miltų! Jų reikalauja pažeista-patologiška žarnyno mikroflora.Žmonės tampa šito tarnais ir vergais,aukodami svaikatą ir gyvybę.Kenksmingą cukraus ir miltų įtaką žmogaus organizmui akivaizdžiai būtų galima įvardinti kaip: BALTOJI MIRTIS.

Patologiška,maitinama cukrumi,mikroflora reikalauja maisto! Žmogus tampa šių bakterijų vergas.Kai iš kraujo pasišalina neorganinės rūgštys ir cukraus sudarytas alkoholis,tada organizmas reikalauja naujos koncentracijos,kaip sergant alkoholizmu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Acidozės ir disbakteriozės atsiradimas organizme”

 1.   KitokiaFeja rašo:

  Net susimasciau.. Gal laikas keisti mytyba..

 2.   KitokiaFeja rašo:

  “nei viena organizmo ląstelė,nei vienas organas nereikalauja cukraus ir baltųjų miltų!” Nereikalauja, reikalauja lengvai isisavinamu anglevandeniu gaunamu is ju, kurie beje, kunui visgi reikalingi. Anglevandeniu trukumas zmogui kenksmingas.

  Pagrindinis disbakteriozes saltinis - antibiotikai ir kita chemija kuria mus seria gydytojai. Su maistu isnaikinti organizme gyvenancias bakterijas nera taip jau paprasta. Net ir viduriavus diena antra, organizme bakterijos atsiseja is apendicito. Kas jo neturi.. va dar vienas aciu gydytojam.

  Siulyciau perzvelgti chemijos zinias ir pabandyti paaiskinti, kaip cukru suskaldyti i alkoholi ir acta. Man nesigavo.

  Dideli cukraus kiekiai nera gerai, kaip ir nuolatinis vartotojimas didelem dozem. Priklausomybe atsiranda ne nuo to kaip baisiai veikia chemiskai, o nuo to kad malonu. Malonu nes organizmas dziaugiasi lengvai isisavintais algliavandeniais.

  Neesu daktare, bet turiu toki itarima, kad isvardintas baisiais ligas sukelia ne pats cukrus, o jo sukeliamas virssvoris. Taip yra nemazai zmoniu alergiskis grudams, bet taip pat yra ir dulkems, katems, ziedadulkems ir kam tik nori.

  P.S. Cukraus prekyba neuzsiimu :D tiesiog ji megstu..

 3.   Bailys Anonimas rašo:

  Apinbendrysiu įrašą: “Žodžiu nieko vaikai nevalgykit ir apskritai - geriau negyvenkit, bo gyvenimas kenkia sveikatai.”

  Get a life.

Rašyk komentarą